אודות

עורכת הדין קרן שקד, מומחית בדיני מיסוי ומשפט כלכלי, היא בוגרת מסלול משפטים ומנהל עסקים במרכז הבינתחומי הרצליה, סיימה את הכשרתה בשנת 2004 ומאז משמשת עו"ד מיסים, עם ניסיון מקצועי מוכח ועשיר.

עו"ד שקד השלימה לימודי משפטים ומנהל עסקים (עם התמחות במימון) ולאחר מכן ביצעה שנת התמחות בפרקליטות המדינה מחוז ירושלים. משם עברה להמשך התמחות ברשות המיסים. כמתמחה, עו"ד מיסוי קרן שקד עבדה במחלקה לתיקים מיוחדים של מע"מ, כאשר עם סיום ההתמחות המשיכה ברשות המיסים כפרקליטה.

ברשות המיסים, שימשה עו"ד שקד תובעת במחלקה לתיקים מיוחדים, ביחידה המשפטית של הרשות. יחידה זו מוערכת ביותר והיא מהמובילות ברשות המיסים, יחידה עם מוניטין מוכר בתור "הסיירת" של רשות המיסים. במסגרת תפקידה, קרן ניהלה מגוון תיקים, כולל תיקי מיסוי מורכבים, סבוכים ובעלי פרופיל גבוה, בכל סוגי עבירות המס.

החל מ-2009, עו"ד קרן שקד סיימה את דרכה ברשות המיסים ופתחה משרד בוטיק עצמאי, המעניק שירות מותאם אישית ומדויק מאוד בשלל תחומי המס, לכל סוגי הלקוחות. משרד עו"ד מיסים קטן, המשקיע את כל המשאבים בתיק שלכם, משרד מיסוי ששם את הלקוח במרכז ומתמקד בהצלחה שלכם.

תחום המיסוי הינו מורכב, דינמי וסבוך, כך שניסיונה המקצועי הרב וההיכרות של עו"ד שקד עם מסדרונות הפרקליטות ורשות המיסים בהחלט מהווים יתרון מהותי, כך שלקוחות המשרד מקבלים חבילת שירות וליווי מנצחת, עם תוצאות מרשימות ומוכחות לאורך השנים.

365
ימים בשנה
24
שעות ביממה
12+
שנות ניסיון
100+
לקוחות מרוצים

מה אומרים עלינו?

רצינו להביא את תודתנו הרבה לעו"ד שקד על מאמצה ועל חוכמתה הרבה שבזכותה הצלחנו להביא לסיום תיק המע"מ שלנו בצורה מעולה – אשר לא האמנו שאפשרי להביא לסיום התיק בכזו הצלחה!

עם כל הידע הרחב שלה בנושא מיסוי בישראל ובשלל היבטיו הביאה לסיום מהיר ונמרץ . ועל כך אנו מודים לה מאוד – ושמחים מאוד שבחרנו בעו"ד שקד על מנת לייצג אותנו בענייני מיסים – ונמליץ בחום לכולם - על הטובה מכולם !!!

דדי כ. התפוח בניה בע"מ

    השאירו פרטים לקביעת פגישת ייעוץ

    דילוג לתוכן