משפט בינלאומי פרטי הוא תחום משפטי המחייב היכרות מעמיקה עם העולם המורכב שלו, כמו גם יצירתיות והבנה משפטית מעולה כדי לספק ללקוחות את השירות הטוב והיעיל ביותר. המשפט הבינלאומי הפרטי אינו נוגע ליחסים בין מדינות עצמן אלא למקרים אשר בהם יש מעורבות כלשהי של גורם זר או גורם עם קשר לשיטת משפט זרה – למשל אזרח של מדינה זרה, גוף עסקי מחו"ל או כאשר המקרה עצמו אירע בחו"ל.

משרדנו מציע התמחות משפטית וניסיון מעשי במשפט בינלאומי, עם מגוון רחב של תיקים בהם ייצגנו לקוחות וטיפלנו בבעיות שונות בהצלחה. לצד התמחות משפטית מתאימה לסוגיות של המשפט הבינלאומי, אנו מנהלים רשת קשרים ענפה ויעילה עם גורמים משפטיים במדינות שונות בעולם, כדי לספק ללקוחותינו מטריית שירותים רחבה ומותאמת אישית לתוצאות אופטימאליות.

נציין כי כדי שלתיק תהיה נגיעה משפטית לתחום המשפט הבינלאומי, אין חובה להימצא בחו"ל. כל עוד מעורב במקרה גורם שיש לו זיקה למערכת משפט זרה, יתכן וכחלק מההליכים המשפטיים יהיה צורך גם בטיעונים ובמומחיות במשפט בינלאומי.

המישור האזרחי והמישור הפלילי במשפט הבינלאומי

כאשר מדברים על ייצוג משפטי בתיקי משפט בינלאומי חשוב לעשות הבחנה בין תיקים הנערכים במישור האזרחי לבין תיקים הנערכים במישור הפלילי. כמו שבמערכת המשפט הישראלית יש  עבירות שההליך המשפטי בגינן מתקיים במישור האזרחי וללא רישום פלילי ויש עבירות המוגדרות פליליות וכבר מתנהלות משפטית תחת סדר הדין הפלילי, כך גם בתיקי המשפט הבינלאומי.

המישור האזרחי כולל עבירות וסכסוכים שאינם פליליים בהגדרתם. כך למשל תיקי משפט בינלאומי אזרחיים יכולים לכלול הסכמים וחוזים בינלאומיים, תיקי מיסוי בינלאומי, משפט ימי, נושאי מכס ורגולציה וכן הלאה. תיקים אלו כוללים בין היתר הידברות בין צדדים, משא ומתן ואפילו משפטים של ממש, אך רק במישור האזרחי ובלי ההיבט הפלילי.

לעומת זאת, תיקי משפט בינלאומי במישור הפלילי נוגעים לעבירות פליליות, למשל של אזרח ישראלי בחו"ל, של גוף עסקי ישראלי שעבר על חוקי מדינה אחרת וכן הלאה. המישור הפלילי כבר כולל בתוכו סיכונים של עונשי מאסר בפועל, הסגרה למדינה זרה ורישום פלילי על כל המשתמע ממנו בישראל ובעולם. עבירות פליליות המערבות את דיני המשפט הבינלאומי או את מערכת המשפט של מדינה זרה כוללות למשל עבירות מחשב כנגד מחשבים או גופים בחו"ל, פשעים אלימים בחו"ל או כנגד אזרחי מדינה זרה, עבירות מס משמעותיות בחו"ל, הונאות בחו"ל או של אנשים בחו"ל, יבוא/יצוא של סחורות אסורות, מעבר על חוקי מכס וכיוצא באלו.

עורך דין למשפט בינלאומי

כל מערכת משפטית היא מורכבת, מסועפת וכוללת אינסוף חוקים, היבטים, פרשנויות, תקדימים ומכלול שלם של ידע מקצועי תיאורטי ומעשי. קל וחומר כאשר מדובר על כמה מערכות משפטיות ממדינות שונות. עורך דין משפט בינלאומי נדרש להיות מוסמך ובעל היכרות מצוינת עם מערכת המשפט הישראלית כמובן, אך גם עם המשפט הבינלאומי, אמנות בינלאומיות שישראל חתומה עליהן, נהלי עבודה מול רשויות מדינתיות שונות ועוד מגוון היבטים ופרמטרים.

בתור משרד עו"ד עם התמחות בדיני מיסים ובמשפט בינלאומי, לאורך השנים סיפקנו ללקוחות שירותים משפטיים רחבים בתיקים בינלאומיים רבים: עסקאות מסחריות, בוררויות, הסכמים וחוזים, הסגרות, מהלכים עסקיים, תיקים פליליים ועוד. אנו מלווים כל תיק מתוך יצירתיות משפטית איכותית והיכרות מעמיקה עם תחום המשפט הבינלאומי. זאת ועוד, בעזרת מערכת קשרים מקצועיים שאנו מקפידים לשמר עם גורמים משפטיים בכל רחבי העולם, קשרים המופעלים עבור לקוחותינו בזמן אמת, אנו יכולים לתת מענה רחב ומותאם אישית, בדיוק לפי נסיבות המקרה וכדי להגן ללא פשרות על האינטרסים שלכם, בכל מקום בעולם.

    השאירו פרטים לקביעת פגישת ייעוץ

    דילוג לתוכן