מיסים הם עניין מורכב, סבוך ודינמי, עניין הנוגע לכל אחד מאיתנו, הן מצד תשלום מיסים למדינה, הן מצד קבלת שירותים מהמדינה בזכות כספי המיסים שלנו ולעיתים גם בצד של בעיות חוקיות ומשפטיות הקשורות למיסים. בדיוק בגלל מורכבות תחום המיסוי בכללותו, כאשר אתם זקוקים לסיוע משפטי מקצועי רלוונטי, אתם צריכים מישהו שמכיר את המערכת "מבפנים", עורך דין מיסים מקצועי, מנוסה ובעל מחשבה חדה ויצירתית כדי להגיע לפתרון אופטימאלי עבורכם. עורכת הדין קרן שקד, מומחית במיסים, עונה על כל הדרישות הללו, ועוד. 

מהותה של מערכת המס

מיסים הם דרך עיקרית ומהותית של המדינה לייצר עבורה הכנסות. הכנסות המשמשות בתורן כמקור תקציבי למימון הוצאות ממשלתיות רבות, על שירותים ציבוריים שונים, על ביטחון, על פיתוח תשתיות וכיוצא באלו. מערכת המיסוי הממשלתית, בישראל ובכל המדינות ברחבי העולם, גובה מיסים גם מהאזרחים הפרטיים – דרך הכנסות שונות של האזרחים – וגם מעסקים ותאגידים – דרך מיסים עסקיים שונים.  

בישראל קיימת מערכת מיסוי מקיפה ומורכבת, הכוללת כמה וכמה סוגי מיסים, למשל מס הכנסה, מס ערך מוסף, מיסי נדל"ן ומקרקעין למיניהם, מס קנייה, מכס וכן הלאה. יחד עם החלוקה לסוגי המס השונים, ניתן לבצע חלוקה גם לפי אופן גביית המס. כך קיימים מיסים ישירים אשר נגבה ישירות מהאדם או הגוף בגין הכנסות למיניהן, למשל תשלום מס הכנסה על הכנסות מעבודה או תשלום מס שבח מקרקעין. צורת הגבייה הנוספת היא מיסוי עקיף, כאשר המס נכלל במחיר של המוצר או השירות עצמו. דוגמאות למיסים עקיפים בישראל הן מע"מ, מכס ומס הקנייה. 

כחלק ממערכת מיסוי תקינה ומתקדמת, אנשים ותאגידים משלמים מיסים והם יכולים גם לבצע תכנוני מס לגיטימיים שמהותם הפחתת נטל המס.

אינטליגנציה בנושאי מיסוי, נחישות בייצוג שלכם!

כאמור, מיסים הם עניין מאוד סבוך ומורכב, עם סוגי מס שונים, הגדרות מסובכות לגבי חישובי חבות המס והקלות מיסוי שונות, חוקים ותקנות רבים וכמו כן רשות ממשלתית גדולה העוסקת בכל היבטי המיסוי בישראל. כל מחלוקת בענייני מיסים, החל מהשגות על שומת מס או ביצוע תכנון מס לגיטימי ועד מקרים של עבירות מס, ביקורות וחקירות מס ותהליכי גילוי מרצון (רק ככמה דוגמאות), מחייבת פעולה החלטית, חכמה ויעילה – ולשם כך לרוב יש צורך בליווי וייעוץ מקצועיים. 

עורכת דין קרן שקד הינה מומחית רבת ניסיון וידע בתחומי המיסוי על כל היבטיהם, כאשר בנוסף היא מומחית במשפט ומיסוי בינלאומי ובשוק ההון – מה שמהווה ערך מוסף משמעותי עבור לקוחותיה הפרטיים והעסקיים. עו"ד שקד עבדה בעברה ברשות המיסים, כתובעת במחלקה לתיקים מיוחדים ביחידה המשפטית, גוף משפטי מקצועי ומכובד הנחשב ל"סיירת" של רשות המיסים. בנוסף, עו"ד שקד עובדת כעורכת דין בתחום המיסים במגזר הפרטי כבר כמה שנים, כך שהיא מציעה ללקוחותיה ניסיון משני צידי המתרס והיכרות מעמיקה עם המערכות הפנימיות של רשות המיסים ועם תחום המיסוי כולו. 

עו"ד קרן שקד – שומרת על האינטרסים שלכם!

  • ייצוג, ייעוץ וליווי יעילים ומותאמים אישית בכל נושאי המיסוי.
  • שמירה והגנה על צרכי המיסוי המידיים והעתידיים שלכם.
  • שירות משפטי מדויק, חכם, זמין ופרו-אקטיבי מתחילת התהליך ועד לסיומו.
  • התעדכנות מתמדת בשינויי חקיקה ורגולציה בתחום המיסוי, בישראל ובעולם.
  • טיפול בכל סוגי התיקים והמקרים בהקשר למיסים: עבירות מס, גילוי מרצון, צווארון לבן, חשבוניות פיקטיביות, בקשות לתשלום כופר, חקירות כלכליות, השגות שומה, עררים לרשות המיסים, תושבים חוזרים, עבירות מכס ועוד.
  • מיומנות גבוהה במיוחד בפתרון סוגיות מיסוי מורכבות בצורות יעילות, מהירות ועם מינימום נזק פלילי או כלכלי ללקוח, לצד מחויבות עמוקה לשירות האופטימאלי.

    השאירו פרטים לקביעת פגישת ייעוץ

    דילוג לתוכן