המודל הפיננסי של קרן פיננסית בהחלט מציע יתרונות רבים ובמקרים לא מעטים הוא האידיאלי והאפקטיבי ביותר לניהול וגם מציע יתרונות מבחינת מיסוי, רגולציה ושאר היבטים, החל בקרנות הון פרטיות / משפחתיות ועד קרנות הון סיכון מוסדיות גדולות ומורכבות. כל קרן מוצלחת וטובה, מתחילה בתהליך מושכל ומוסדר של הקמת קרן הון, נושא מהותי הראוי לתשומת לב ולהסבר. 

משרד עו"ד קרן שקד הינו משרד בוטיק, המתמחה בליווי לקוחות VIP, בנושאי מיסוי, משפט מסחרי ותאגידי, חוזים, משפט בינלאומי וכמו כן בהענקת שירותי פרימיום מותאמים אישית של הקמת קרנות הון. למשרד ניסיון מוכח בהקמת קרנות וראייה עסקית-פיננסית רחבה וחכמה המאפשרת ליווי וייצוג אופטימאליים, במגוון נושאים, לבעלי ושותפי הקרן, לכל אורך הדרך.

 

הקמת קרן הון בהתאמה אישית מלאה

 

כיום, יש סוגים שונים ומגוונים של קרנות הון פרטיות, עסקיות ומוסדיות, כאשר כל קרן הון היא עולם ומלואו ועליה להיות מוקמת ומנוהלת בצורה הטובה והמקצועית ביותר, בין אם מדובר על קרן הון פרטית להשקעות וקל וחומר אם מדובר על קרן הון סיכון עם משקיעים חיצוניים המזרימים אליה כסף. לכן, יש חשיבות רבה להתאמה אישית מלאה ואיכותית ללא פשרות בתהליך הקמת קרן ההון שלכם, מבחינת אלמנטים כמו רגולציה, בירוקרטיה, הסכמים, חוזים, דיווח למשקיעים, שותפים ולרשויות ופעולות רשמיות ומשפטיות נוספות יש לבצע במסגרת הקמת קרנות הון. 

מתוך כך, הקמת קרן הון היא ממש לא רק תהליך משפטי אפרורי, משרד עו"ד קרן שקד מתייחס לכל הקמת קרן הון במלוא הרצינות ומתוך ראייה רחבה של הנושא. לכן השירות של הקמת קרנות הון כולל גם את כל הצרכים והשלבים המשפטיים הדרושים להקמת הקרן המסוימת, אך גם מתן מידע וסיוע עסקי ופיננסי, ייעוץ בהקשר למבנה המועדף של הקרן, בדיקה של היבטי ומקרי מיסוי של הקרן, סיוע בגיוסי הון לקרן, הסכמי תיווך השקעות, מהלכי מו"מ עם משקיעים וכן הלאה, בהתאם לצורך ועם דגש בלתי מתפשר על שירות בוטיק השם אתכם במרכז. 

 

שירותי הקמת קרנות הון במשרד עו"ד קרן שקד

 

כל תהליך הקמת קרן הון מנוהל ומתבצע מתוך ראייה רחבה של הדברים ומחשבה תמידית על טובת הקרן עצמה והשותפים/הבעלים שלה, תוך שמירה כמובן על האינטרסים של המשקיעים ועל עמידה בכל דרישות הרגולציה, המיסוי והחוק. דוגמאות לשירותי הקמת קרנות הון שמשרדנו סיפק ומספק הן – בדגש על סוגי הקרנות שאנו מייצגים ומלווים את הקמתן:

 • קרן השקעה פרטית.
 • קרן הון סיכון – כולל קרנות המתמחות בהשקעות עסקיות בשלבים שונים של מיזמים.
 • קרן הון המתמקדת בנדל"ן.
 • הקמת קרן גידור.
 • קרן מימון מזנין (מימון ביניים) או קרן שניונית.
 • הקמת קרן של קרנות.
 • הקמת חממות טכנולוגיות במודל ייחודי של קרן הון.

במציאות הרגולטורית, בירוקרטית ופיננסית כיום, תהליך של הקמת קרן הון בהחלט יכול להיות מורכב והוא על פי רוב כולל שלל שלבים ומרכיבים שחשוב ואף חובה לבצע כהלכה. כך שיש חשיבות מכרעת לביצוע מושכל, רשמי ומסודר של כל התהליך – תהליך הקמה מסודר ואיכותי מאפשר לקרן לצאת לדרך בתנאי הפתיחה האידיאליים. 

ליווי משפטי-מקצועי של תהליכי הקמת קרנות הון כולל, הלכה למעשה, את הרישום הרשמי והמוסדר של הקרן מול הגורמים הרלוונטיים, גיבוש וניסוח תקנון לקרן, הכנה וחתימה על הסכמי השקעה, חוזים בין שותפים בקרן, נושאי מיסוי וניהול השקעות ועוד שפע של נושאים והיבטים המצריכים טיפול יסודי, איכותי ונכון כדי שהקרן תוקם כמו שצריך ותוכל להתחיל לפעול בצורה האופטימאלית, הרשמית והמוסדרת. 

  השאירו פרטים לקביעת פגישת ייעוץ

  דילוג לתוכן