בשנים שהן תקופת שיא להייטק הישראלי, עם עוד ועוד מיזמים שקמים כל הזמן ושלל חברות המגיעות לבשלות ומגיעות או לאקזיט מרשים או להנפקה מרשימה לא פחות, התחום בהחלט נמצא בפריחה ודוחף את המשק הישראלי קדימה. אם גם לכם יש רעיון מעולה וכבר עברתם על משוכת הוכחת היתכנות ואתם כבר מוכנים לעלות לשלב הבא ולהתחיל לפתח, בהחלט ייתכן ואתם נמצאים בצומת בו אתם זקוקים לגיוס הון לסטארטאפ שלכם – מה שאומר שאתם גם זקוקים לעו"ד המתמחה בליווי משפטי לנושא זה.

משרד עו"ד קרן שקד הוא משרד בוטיק, הפועל באופן מותאם אישית ומדויק מול לקוחות נבחרים ומיוחדים, כאשר המשרד מציע מגוון שירותים משפטיים, ליווי, ייעוץ וייצוג לסטארט-אפים בשלבי גיוס הון ותפעול שונים, לאורך כל הדרך לטובת ההצלחה שלכם. 

 

שומרים עם הגב שלכם בעת גיוס הון לסטארטאפ

 

כאשר אתם מגיעים לשלב של גיוס הון לסטרטאפ, ניצבות בפניכם מגוון אפשרויות לגיוס הון והכנסת השקעות למיזם שלכם, בהתאם לשלב המסוים בו אתם נמצאים כמובן. היום יש שלל דרכים לגייס הון למיזמים עסקיים חדשים, בדגש על הייטק וטכנולוגיות, החל באפיקים חדישים יותר כמו מימון המונים ועד הכנסת משקיעי אנג'ל בשלבי הסיד או שלב 1 וגיוס הון מקרנות הון סיכון ומשקיעים מוסדיים אחרים. 

לצד בחירת אפיק הגיוס הנכון והמתאים ביותר עבורכם ועבור המיזם הטכנולוגי שלכם, יש הרבה מאוד שיכול להשתבש במהלך גיוס הון לסטארטאפ, לכן אתם צריכים גורם מקצועי השומר על הגב שלכם ודואג לאינטרסים שלכם לאורך כל הדרך – גורם כמו עו"ד לליווי סטארט-אפים בהליכי גיוס ובכל שלבי הפיתוח וההקמה. 

עו"ד המלווה אתכם במהלכי גיוס הון והכנסת משקיעים שומרת שכל התהליך מתנהל בהתאם לחוק ולרגולציה הרלוונטית וכמו כן שהכל מוסדר, רשמי ומדויק כדי למנוע מחלוקות, אי נעימויות וסיבוכים עתידיים, לממשל מבחינת זכויות ניהול והחלטות, הקצאת מניות וכן הלאה. 

 

עו"ד למהלכי גיוס הון לסטארטאפ – עובדת בשבילכם

 

גיוס הון לסטרטאפ כולל, כמו שכבר ציינו, הרבה מעבר לאיתור משקיעים. מדובר על תהליך מורכב, עדין ורגיש שללא ספק מצריך מקצועיות, דיוק והקפדה על פרטים, גם כדי לקבל את ההון הנדרש לכם כדי לקחת את הפעילות לשלב הבא וגם כדי להגן כל העת על המיזם שלכם ועל האינטרסים שלו ושלכם כיזמים. עו"ד לתהליכי גיוס הון לסטארטאפ עובדת בשבילכם ומוודאת בכל רגע שהכל מתנהל כמו שצריך, מכל הבחינות, מה שכולל מגוון רחב של פעולות ושירותים משפטיים ומקצועיים. אלו כמה דוגמאות לכך:

 • הכנת הסכמים וחוזים בין יזמים לבין מתווכים עסקיים שמטרתם איתור משקיעים (פיינדרים).
 • ניהול והכנה של הסכמי השקעה במיזם בין היזמים המייסדים למשקיעים רלוונטיים – על כל המשתמע מכך פיננסית, תפעולית, מבחינת הקצאת מניות, זכויות, חובות, מימושים וכן הלאה.
 • הקמה של ישויות משפטיות בהתאם למהלכי גיוס ולפי הצרכים ודרישות החוק.
 • ליווי וייעוץ בהקשר לרגולציה, מיסוי ושאר אלמנטים רלוונטיים למהלכי גיוס הון לסטארטאפ.
 • שמירה על זכויות הניהול ומניות זהב עבור המייסדים, מוגדר ורשמי בהסכמים וחוזים.
 • ייעוץ וליווי משפטי בהקשר לגיוס הון והכנסת משקיעים ובהקשר לקניין רוחני, דילול אחזקות, מה קורה עם אחד המייסדים עוזב, שת"פים אפשריים וכיוצא באלו. 
 • ליווי, יעוץ וסיוע במהלכי מו"מ מול משקיעים וגורמי מימון, כולל הכנת מסמכים, בדיקות נאותות משפטיות, הסרת חסמים ואיתור "מוקשים" פוטנציאליים. 

אפילו אם הרעיון שלכם ממש מעולה והדרך להצלחה נראית לכם בטוחה, אפילו אם מצאתם משקיעים שיש לכם איתם חיבור מצוין והכל מרגיש מדויק ונכון, אתם חייבים ליווי צמוד ומותאם אישית של עו"ד המתמחה בתהליכי גיוס הון לסטארטאפ כדי לוודא שהכל תקין, חוקי ויעיל וגם כדי כל הזמן לשומר על הגב שלכם בתוך תחום דינמי ומורכב שאתם כיזמים טכנולוגיים להוטים לא תמיד מכירים את כולו. 

  השאירו פרטים לקביעת פגישת ייעוץ

  דילוג לתוכן